Budowa basenów

Basen… i w wyobraźni pojawia się już miejsce, wypełnione nieskazitelnie czystą wodą. Ciało na sam ten obraz odpręża się. Relaks w połączeniu ze zdrowiem. Oto, co gwarantują nasze baseny. Możliwość skorzystania z tego rodzaju wypoczynku niezależnie od pory dnia czy nocy, to gwarancja dobrego nastroju. Poprawa kondycji fizycznej, a także uzyskania duchowego wyciszenia oraz wewnętrznej harmonii, to zalety wpisane w naturę pływania. Komfortu, jaki zyskujecie Państwo decydując się na wybudowanie własnego basenu, nic nie jest w stanie zastąpić.

wyślij zapytanie

Niecki basenowe

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu niecek, pozwala nam obecnie na urzeczywistnianie najbardziej wymyślnych zbiorników, zachowując pełen profesjonalizm wykończenia.

Jeżeli zdecydowaliście się już Państwo na ten rodzaj luksusu, zapraszamy na spotkanie, w czasie którego ustalimy wszelkie szczegóły Państwa oczekiwań. Budowa basenów to nasza specjalność, doskonali projektanci, konstruktorzy oraz budowlańcy, którzy wchodzą w skład naszego zespołu, pomogą w przygotowaniu najbardziej satysfakcjonującej koncepcji pod kątem wielkości, kształtu oraz typu basenu.

Zapraszamy do kontaktu już dziś, byście Państwo możliwie najszybciej mogli cieszyć się własnym basenem!

wyślij zapytanie

Technologie basenowe

Aby zbiornik był piękny, a jednocześnie technologia jego wykonania, zapewniała wieloletni komfort użytkowania, proponujemy naszym Klientom system PCV. Baseny wykonane w ten sposób odporne są na działanie czynników atmosferycznych oraz wysokie ciśnienie wody, a przy tym gwarantują rewelacyjny poziom estetyki wykończenia.

Chcąc oddać w Państwa ręce najbardziej satysfakcjonujący produkt, indywidualnie dobieramy wszelkie elementy uzbrojenia niecki. Nasi specjaliści pospieszą, by doradzić Państwu montaż ewentualnych atrakcji w ramach zbiornika. Wychodząc jednocześnie naprzeciw wymaganiom ekologii oraz Państwa kieszeni, doradzimy również, jak ekonomicznie użytkować basen. Nasze rozwiązania to nie tylko luksus użytkowania, ale także możliwie maksymalna oszczędność.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą optymalne rozwiązanie. Z przyjemnością odpowiemy również na zapytania przesłane drogą mailową.

wyślij zapytanie

Uszczelnienia basenów

Aby basen przez lata mógł służyć Państwu tak samo dobrze, należy zwrócić szczególną uwagę na jego uszczelnienie. Jest to podstawa solidnego wykończenia, która zaprocentuje wieloletnią trwałością użytkowania. Doświadczenie nauczyło nas, że niecki żelbetowe wykończone ceramiką powinny być uszczelniane na całej powierzchni, a elementy, będące składową zbiornika, takie jak reflektory, dysze, spust denny itp., wymagają szczególnej konserwacji. Prowadzeni tą nauką proponujemy tylko tego typu najwyższej jakości rozwiązania.

Do budowy naszych basenów używamy materiałów odpornych zarówno na warunki atmosferyczne jak i na związki chemiczne obecne w wodzie.

W celu ustalenia optymalnej ilości elementów, które powinny znaleźć się w Państwa niecce, niezbędnej do prawidłowej pracy basenu, zapraszamy na spotkanie lub prosimy o wysłanie zapytania drogą mailową.

wyślij zapytanie

Okładziny basenowe

Fachowo zbudowany zbiornik można rozpoznać po profesjonalnym wykończeniu. Aby wybudowany basen mógł być prawidłowo eksploatowany, jego wykonanie nie może pozostawiać żadnych wątpliwości. To dlatego nie bez znaczenia jest umiejętne położenie okładziny a także folii basenowej.

Proponujemy Państwu skorzystanie z umiejętności naszych wykwalifikowanych płytkarzy. Dobrze wykończony basen to pewność wieloletniego zadowolenia przy możliwie maksymalnych oszczędnościach. Gwarancją dobrze powierzonej inwestycji niech będą dla Państwa nasze realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z ich jakością w siedzibie naszej firmy lub u naszych Klientów.

wyślij zapytanie

Uzdatnianie i podgrzewanie wody w basenie

Aby przyjemność czerpana z użytkowania basenu, była możliwie największa, temperatura wody oraz jej czystość nie mogą budzić żadnych zastrzeżeń. Proponowane przez nas rozwiązania gwarantują podtrzymanie stałej temperatury wody, dzięki stosowaniu specjalnych wymienników ciepła, kolektorów słonecznych, jak i pomp ciepła. Straty wody, które występują podczas parowania lub eksploatacji uzupełniane są automatycznie. Nieskazitelną czystość wody uzyskujemy, korzystając z bezpiecznych środków chemicznych, wtłaczanych automatycznie za pomocą urządzeń kontrolno-dozujących. Takie udogodnienia ułatwiają eksploatację zbiornika, oraz przede wszystkim pozwalają zapomnieć o sprawach dozoru stanu wody.

wyślij zapytanie

Kontakt

ADMAR-SYSTEM
Marek Jurczyga