Fontanny

Woda od wieków wykorzystywana jest by zdobić, cieszyć i zaskakiwać. Tryskająca pozytywnie nastraja i przynosi ukojenie zmysłom. Z jej pomocą miejsca stają się niezwykłe. Woda zamknięta w szlachetnej formie fontanny jest jednocześnie dekoracją dla domu i uciechą dla jego mieszkańców. Idealnym miejscem jej usytuowania jest ogród lub front domu.

wyślij zapytanie

Niecki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości fontanny z żelbetu lub murowane. Technikę wykonania dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań względem wielkości oraz kształtu niecki. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam proponować Państwu przygotowanie oryginalnego projektu, spełniającego oczekiwania estetyczne, tak, byście mogli zakochać się we własnej fontannie a także wzbudzić zachwyt gości Waszego domu. Zapewniamy kompleksową realizację, w ramach której mieści się zarówno koncepcja, doradztwo, wykonanie jak i późniejsza konserwacja.

Zapraszamy na spotkanie w celu przedyskutowania Państwa potrzeb odnośnie własnej fontanny.

wyślij zapytanie

Technologie

Trwałość wszystkich naszych fontann, gwarantuje doskonała technologia wykonania w systemie PCV oraz doświadczenie, jakim dysponujemy w tej dziedzinie. Dzięki starannie wybranemu materiałowi budowlanemu, nasze fontanny odporne są na działanie warunków atmosferycznych, a także wysokie ciśnienie. System PCV zapewnia estetyczny wygląd i sprawia, że fontanna przez długie lata cieszy oko. Wszelkie możliwości uatrakcyjnienia fontanny przedstawi Państwu nasz przedstawiciel na spotkaniu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu.

wyślij zapytanie

Uszczelnienia

Zarówno znajdujące się w ceramicznej lub kamiennej niecce elementy, takie jak dysze atrakcji, halogeny czy zasysy, jak również sama jej powierzchnia muszą odznaczać się niezwykłą szczelnością. To jeden z warunków decydujących o długim żywocie każdej fontanny. Dbamy o to, by wykończenie nie pozostawiało nic do życzenia. Dzięki temu nasze fontanny cieszą latami, a przy tym są nadwyrężają Państwa budżetu. Ze względu na każdorazową indywidualność projektu, zapraszamy na spotkanie lub kontakt mailowy w celu ustalenia ilość niezbędnych elementów, które muszą znaleźć się w niecce, aby jej praca była prawidłowa i ekonomiczna.

wyślij zapytanie

Okładziny

Dzięki zaufaniu naszych dotychczasowych klientów, zdobyliśmy doświadczenie, które obecnie jest gwarancją jakości naszej pracy. Płytkarze oraz fachowcy od okładzin, pracujący w naszym zespole, dołożą starań byście Państwo byli usatysfakcjonowani zarówno wykonaniem, jak i samym wykończeniem fontanny. Odpowiednio dobrana i starannie położona okładzina fontanny, zaraz przy należytym jej uszczelnieniu, warunkuje długowieczność Państwa inwestycji. W celu sprecyzowania swoich oczekiwań względem własnej fontanny, a także przyjrzenia się naszym realizacjom, zapraszamy serdecznie do naszej galerii w siedzibie firmy.

wyślij zapytanie

Uzdatnianie wody.

Czystość wody w fontannie stanowi o jej pięknie. Brudna woda nie tylko sprawia, że zbiornik wygląda nieestetycznie, ale i naraża poszczególne systemy na uszkodzenie. To dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na uzdatnianie wody w niecce. Proces ten przebiega za pomocą filtrów i bezpiecznych środków chemicznych. By nie powstawały glony, a woda była przejrzyście czysta i klarowna, montujemy w naszych fontannach specjalnie przeznaczone do tego celu urządzenia dozujące związki chemiczne. Dedykowany system automatycznego uzupełniania wody w zbiorniku na bieżąco wypełnia straty, które powstają podczas parowania i eksploatacji.

wyślij zapytanie

Kontakt

ADMAR-SYSTEM
Marek Jurczyga