Proponujemy również:

Pompy ciepła.

Od wielu lat nasz firma, przy budowie basenów wykorzystuje pompy ciepła typu powietrze-woda. Pobierają one energie cieplną zgromadzoną w powietrzu i zamieniają ją na energię użytkową. Wybraliśmy tego rodzaju rozwiązanie ponieważ, wytwarzając energie odnawialną, jest ono przyjazne dla środowiska. Dodatkowym atutem pomp typu powietrze-woda jest fakt, że nie wymagają one przeglądów i serwisowania ponieważ pracują one całkowicie bezobsługowo. Ponadto na uwagę zasługuje współczynnik efektywności urządzeń. Wynosi on ponad 5, co oznacza że energia wymagana do napędu pompy ciepła jest ponad 5 razy mniejsza niż energia z niej uzyskiwana. W kwestii wydajności należy jeszcze powiedzieć, że oszczędność prądu w porównaniu z podgrzewaczem elektrycznym sięga od 75 do 85%!

Pompa ciepła do basenów utrzymuje stałą temperaturę wody w zbiorniku podczas całego sezonu kąpielowego i dłużej – niezależnie od warunków atmosferycznych. Odbywa się to w efektywny sposób przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. Wystarczy jednorazowe manualne nastawienie , aby ustalić temperaturę wody w Państwa basenie. Zatem również wtedy, gdy nie ma słońca możecie cieszyć się Państwo z przyjemności kąpieli w wodzie o idealnej dla Was temperaturze! Bezpłatnym źródłem energii jest zgromadzone w atmosferze ciepło środowiska naturalnego i to przy temperaturach od 0oC do +43oC.

wyślij zapytanie

Sufity napinane.

Większość z naszych klientów poznała już jak niepowtarzalny wystrój tworzą sufity napinane. Niezależnie od stylu, w jakim wykonany jest wystrój wnętrza takie rozwiązania sprawdzają się praktycznie w każdym przypadku. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą nieskończonej palety barw i zdobień. Niezwykle estetyczny wygląd w połączeniu z szybkością montażu, stosunkowo niską ceną i brakiem problemów technicznych sprawiły, że jest to jedno z najbardziej pożądanych dzisiaj sposobów na wykonanie sufitów basenów i pomieszczeń mieszkalnych. Sufity napinane nadają się do każdego pomieszczenia o dowolnym rozmiarze i kształcie. Zachęcamy Państwa do przekonania się jak piękne i praktyczne jest to rozwiązanie. Nasi pracownicy pomogą w wyborze idealnego kształtu i barwy pasujących do Waszych wnętrz.

wyślij zapytanie

Kolektory słoneczne

Stosowanie kolektorów słonecznych jest efektywnym kosztowo i ekologicznym rozwiązaniem pozwalającym na pozyskiwanie energii odnawialnej do podgrzewania wody basenowej, użytkowej lub powietrza w celu osuszania pomieszczeń lub zasilania energią urządzeń do suszenia płodów rolnych. Kolektory TKB, TKC zostały opracowane w 100% przez polskich inżynierów firmy TELKOM-TELMOR. Prace badawczo rozwojowe nad tym produktem nadzorowała Katedra Techniki Cieplnej Politechniki Gdańskiej. Dzięki zastosowaniu płyt komorowych z tworzyw sztucznych, kolektory posiadają doskonałe parametry techniczne i unikalne na rynku parametry mechaniczne. Bardzo lekka konstrukcja i duża trwałość gwarantują szybki i łatwy zarówno montaż jak i demontaż. Kolektory słoneczne przeznaczone są do pracy na zewnątrz. Umożliwiają:

Informacja odnośnie odporności proponowanego kolektora do podgrzewania ciepłej wody użytkowej na przegrzanie.

Kolektor, który oferujemy, ze względu na wysoką sprawność cieplną oraz wykonanie głównie z tworzyw sztucznych, wykazuje podatność na uszkodzenia w przypadku, gdy wystawiony zostanie na działanie promieni słonecznych bez uprzedniego wypełnienia go cieczą roboczą (wodą lub mieszanką wodno-glikolową).

Aby temu zapobiec płyta pokryciowa kolektora zabezpieczona jest fabrycznie warstwą nieprzezroczystej folii, którą użytkownik powinien zerwać dopiero po wypełnieniu kolektora cieczą roboczą.

W przypadku awarii pompy (braku obiegu) uszkodzenie kolektora nie nastąpi pod warunkiem, że cały czas wypełniony będzie cieczą roboczą (obieg wymuszony nie jest konieczny).

Jeżeli podczas eksploatacji kolektora konieczny będzie jego demontaż to należy zakryć płytę pokryciową nieprzezroczystym materiałem tak, aby kolektor, przed ponownym napełnieniem cieczą roboczą, nie był wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Oświetlenie ledowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom względem jakości oświetlenia, a także ekologicznym wymaganiom naszego środowiska, proponujemy wysokiej klasy oświetlenie ledowe. Charakteryzuje się ono dużą efektywnością i mocą światła. W porównaniu do standardowego oświetlenia jest ono o wiele bardziej ekonomiczne, a przy tym przyjazne środowisku. Oba fakty są nie bez znaczenia szczególnie w sytuacji, gdy zamierzamy oświetlić duże obiekty. W celu urozmaicenia oświetlenia stosuje się specjalne sterowniki do lamp LED. Umożliwiają one nie tylko zdalne wyłączanie czy włączanie, ale i zmianę kolorów czy nawet sekwencji oświetlania.

wyślij zapytanie

Akcesoria

W naszej firmie zaopatrzycie się Państwo we wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do konserwacji i pielęgnacji Waszych obiektów. Wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie basenów umożliwiło nam nawiązanie współpracy z najlepszymi producentami w tej branży, dzięki czemu gwarantujemy najkorzystniejsze ceny potrzebnych Państwu akcesoriów.

wyślij zapytanie

Chemia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także bezpieczne środki chemiczne, mające różnorodny zakres działania. Jedne służą uzdatnianiu wody, inne zapobiegają powstawaniu glonów, a jeszcze inne przywracają klarowność wody w zbiorniku. Chwile odprężenia w SPA wzbogacą kompozycje zapachowe przygotowane specjalnie do tego użytku. Oferujemy cały wachlarz rozmaitych zapachów. Proponujemy także środki czystości, które pozwolą Państwu utrzymać zarówno nieskazitelne jak i piękne zbiorniki.

wyślij zapytanie

Kontakt

ADMAR-SYSTEM
Marek Jurczyga