Serwis, naprawy i remony

Serwis i obsługa basenów oraz fontann

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników basenów, wanien z hydromasażem oraz posiadaczy fontann, oferujemy kompleksowy serwis tych obiektów na terenie całego kraju. Doświadczenie i zdobyta wiedza, wyszkoleni fachowcy oraz zaplecze maszyn pozwala nam wymieniać wyeksploatowane już urządzenia, materiały oraz akcesoria. Proponujemy serwis urządzeń pomiarowo – dozujących, a także dostawę bezpiecznych środków chemicznych uzdatniających wodę.

wyślij zapytanie

Naprawy basenów i fontann

Zepsuty basen, wanna z hydromasażem czy fontanna nie są dla naszych specjalistów wyzwaniem. W sytuacji, gdy któryś z systemów lub urządzeń zawiedzie, oferujemy Państwu naprawę. Rozumiemy potrzeby Klientów, dlatego w naszej pracy staramy się być zawsze solidni i terminowi. Wiele lat doświadczenia w branży i setki realizacji sprawiły, że jesteśmy na bieżąco z najbardziej nowoczesnymi systemami.

wyślij zapytanie

Remonty basenów i fontann

Na Państwa potrzeby wykonujemy remonty wysłużonych już basenów, fontann oraz centrów SPA. Nim przystąpimy do działania, diagnozujemy problem. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że z łatwością oceniamy, który element systemu zawiódł i jesteśmy w stanie przywrócić jego należytą sprawność. Wypracowane kontakty i baza znajomych dostawców najwyższej jakości sprzętu, pozwala nam na szybką i sprawną naprawę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także prace takie jak położenie nowej okładziny w basenie, czy przywrócenie dawnego piękna fontanny.

wyślij zapytanie

Kontakt

ADMAR-SYSTEM
Marek Jurczyga