Wanny z hydromasażem

Żyjąc w rzeczywistości, gdzie „czas to pieniądz”, jesteśmy nieustannie zabiegani i nie doceniamy tego, jak ważny w naszym powszednim dniu jest wypoczynek. Aby nieść ukojenie zmęczonemu ciału i przynosić harmonię skołatanym nerwom, proponujemy Państwu montaż wanny z hydromasażem. Ten niezastąpiony system, służący wysokiej klasy wypoczynkowi, dzięki seriom masaży zapewni Państwu dobre samopoczucie i przyniesie tak pożądaną harmonię dla ciała i ducha. Kąpiele, połączone z przyjemnymi zabiegami rozluźniającymi mięśnie, to zarówno doskonały sposób na należyty wypoczynek po męczącym dniu jak i zdrowy poranek.

wyślij zapytanie

Niecki

Najbardziej niezawodnymi i powszechnie stosowanymi materiałami wykonania niecek wanien z hydromasażem są żelbet i tworzywo. Pierwsza technologia umożliwia nieograniczony dobór kształtu oraz wielkości wanny. Niecka żelbetowa może wyposażona też być w dowolną liczbę dysz masażowych i różnorodnych atrakcji. Niecka z tworzywa, ze względu na to, że jest rozwiązaniem już gotowym, ma dostosowaną odpowiednio do jej kształtu i rozmiaru ilość dysz. Abyście byli Państwo zadowoleni z wybranego systemu, zapraszamy na konsultację z naszymi doradcami. Pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, najlepiej spełniające Państwa oczekiwania.

wyślij zapytanie

Technologie

Aby wanna była trwała i piękna, wykonujemy ją w systemie PCV. Wieloletnie doświadczenie w montażu wanien pokazało nam niezawodność tego rozwiązania i sprawiło, że polecamy je nawet najbardziej wymagającym klientom. Ze względu na różnorodność Państwa gustów, nie proponujemy gotowych rozwiązań. Wszystkie urządzenia i atrakcje dobieramy do Państwa potrzeb oraz optymalnie do wymiarów wanny. Z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu rozwiązania na miarę Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie lub kontaktu drogą mailową.

wyślij zapytanie

Uzdatnianie i podgrzewanie wody.

Zarówno wymienniki ciepła, kolektory jak i pompy ciepła są sprawdzonymi systemami podtrzymywania stałej temperatury wody w wannie. Urządzenia te gwarantują wysoką jakość kąpieli, reagując na Państwa indywidualne wymagania.

W naszych wannach z hydromasażem nie brakuje również specjalistycznych systemów automatycznie uzupełniających straty wody, wynikających z parowania i eksploatacji.

Do dezynfekcji wody używamy bezpiecznych związków chemicznych, które wtłaczane są samoczynnie za pomocą urządzeń kontrolno-dozujących. Zautomatyzowanie większości funkcji, pozwala cieszyć się relaksem i nie rozprasza Państwa uwagi na czynności związane z eksploatacją wanny, dzięki czemu odpoczywacie Państwo komfortowo.

wyślij zapytanie

Kontakt

ADMAR-SYSTEM
Marek Jurczyga